O nas

Szkoła przynosząca efekty

Uczymy z pasją

Zależy nam na tym, by kursanci zdobywali wiedzę i kompetencje umożliwiające im osiągnięcie własnych celów językowych. Obok czystej nauki języka niderlandzkiego przykładamy ogromną wagę do motywowania kursantów i pomagania im w wypracowaniu sumienności i wytrwałości w nauce.

Stawiamy na rozwój

rozwój Świetne postępy w nauce gwarantujemy poprzez kreatywny i niejednolity sposób prowadzenia zajęć. Stawiamy na komunikację w języku obcym i już od pierwszych zajęć kursanci rozmawiają i ćwiczą nabyte umiejętności. Ma to niesamowicie pozytywny wpływ na późniejsze łamanie bariery komunikacyjnej z Holendrami.

Charakteryzuje nas skuteczność oraz wysoki poziom nauczania, jednak jest on zawsze dostosowany do poziomu kursantów generując indywidualne podejście do każdego z nich.

U nas jest przyjemnie

Szczególną uwagę przywiązujemy do atmosfery panującej podczas zajęć. Stawiamy na serdeczne i przyjazne nastawienie, uwielbiamy się uśmiechać i słyszeć od uczniów, że nie mogą się już doczekać kolejnych lekcji! Bardzo ważne jest dla nas, by kursanci czuli się bezpiecznie i bezstresowo.

Kadrę prowadzącą zajęcia tworzą osoby o wysokich kwalifikacjach językowych, lektorzy z entuzjazmem i pasją. Nieustannie rozwijają się zawodowo i wkładają całe serce w pracę z kursantami.